• א. מאי 26th, 2024

חושבים ללמוד גרפיקה ממוחשבת?

Byמעשיהו

מרץ 13, 2022

עם התרחבות השימוש בסלולרי ויצירתן של אפליקציות חדשניות לאינטרנט ולמחשבי כף היד השונים, עם כניסתם של הטאבלטים החדשים ויצירת תוכנות עיצוב המתאימות לפלטפורמות המעודכנות ביותר, ישנו צורך הולך וגובר במעצבים יצירתיים ומקוריים שיכניסו לשוק רעיונות חדשים ומקוריים – לאתרי אינטרנט, לסביבות עבודה מפותחות, לאפליקציות סלולאר ועוד. אם אתם רוצים להשתלב בתחום עיצוב גרפיקה ממוחשבת, יש להרשם בעצם לקורס עיצוב גרפיקה מקצועי המתמקד בגרפיקה ממוחשבת על תחומיה השונים. לפני שנרשמים, ריכזנו עבורכם את הנושאי הקורס העיקריים, את דרישות הקבלה ופרטים חשובים נוספים.

תנאי קבלה

קורס גרפיקה ממוחשבת פונה בדרך כלל למעצבים גרפיים במקצועם המעוניינים להרחיב את ידיעותיהם בענף ולהכיר את התוכנות החדשות היוצאות לשוק מדי חודש בחודשו. הלימודים פתוחים לקהל הרחב אולם דרושה שליטה בשפה האנגלית, יכולת גישה למחשב והכרת האינטרנט והכלים השונים שהוא מציע. ישנם קורסים בהם המועמדים ללימודים נדרשים לעבור ראיון אישי.

מה לומדים?

קורס גרפיקה ממוחשבת כולל תכנים תיאורטיים ומעשיים כאחד, המיועדים להכשיר את הסטודנטים לקראת כניסה לשוק תזזיתי ודינאמי, בו נדרשת שליטה מלאה בכלים העיצוביים השונים ובתוכנות עיצוב למטרות מגוונות. כל נושא המועבר באופן תיאורטי, יילמד לאחר מכן בצורה מעשית וברוב המקרים ישנו דגש על הכרת התוכנות הממוחשבות, הן התוכנות הפופולאריות יותר בימינו.הלימודים מעניקים את ההכשרה המלאה הנדרשת לעיסוק בתחום הגרפיקה הממוחשבת תוך תרגול מלא של טכנולוגיות חדשניות והכלים העשירים ביותר לעיצוב אפליקציות באינטרנט, עיצוב אתרים וממשקים שונים לחברות ולפרטיים.

במהלך הלימודים רוכש הסטודנט את היכולת לפתח לכל חברה או עסק זהות מותגית באמצעות קונספטים מובילים ועל ידי שימוש בכלים המעשיים הנלמדים במהלך הקורס. כל אתר שחלמתם לעצב, כל חברה שחשבתם שאתם יכולים להפוך אותה ללידרית בתחומה – הרי שבאמצעות הכלים העיצוביים הנרכשים במהלך הקורס תוכלו להגשים כל חלום. בוגרי הקורס גרפיקה ממוחשבת הם אלו המעניקים את הפתרונות העיצוביים בעולם הפרסום והמדיה, הטלוויזיה והאינטרנט ועוד.

באמצעות הקורס יכולים הסטודנטים לרכוש כלים לעיצוב כרזות וסמלים, ליצור קמפיינים פרסומיים שונים, מודעות לעיתונים, סקיצות לאתרי אינטרנט, ספרים ועוד. במהלך הקורס יילמדו נושאים כגון עיצוב אתרי אינטרנט, עיצוב אתרים, עיצוב תדמית, תכנון מוצרים, עיצוב אינטראקטיבי, עיצוב ממשקים, שיווק, איור ותלת מימד ועוד. התוכנות הנלמדות במהלך הקורס הן אילוסטרייטר, פוטושופ ואינדיזיין.

אורך הקורסים

קורס גרפיקה ממוחשבת הינו במקרים רבים גמיש למדי ומותאם לצרכי התלמיד. רוב הקורסים נפרשים על פני 250 – 700 שעות לימוד אקדמאיות, המחולקות לרוב על פי שיעורי ערב חד שבועיים.

מהן אפשרויות התעסוקה בהמשך?

לאחר תום הלימודים בקורס גרפיקה ממוחשבת ניתן להשתלב בחברות הגדולות ביותר בארץ ובעולם תוך שימוש בתוכנות שנלמדו, כמו גם חברות הייטק בתחומים שונים. יש בוגרים המשתלבים בתחום הגרפיקה הממוחשבת בענפי הקולנוע והטלוויזיה, משחקי מחשב או עבודה על אנימציות ועל אפקטים חשובים. יש מי שבוחר להתפתח כעצמאי ולפתוח עסק על שמו, תוך הצעת שירותיו לקהל הרחב.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

דילוג לתוכן